Antiskli Flis er å få tak i

5L Kanner, eller ferdig påført av

Antiskli Norge AS.

 

 

Send din E-post her, for kontakt info. se under:

 

NB. alle felt må fylles ut.

 

 

Navn

E-post

Velg alternativ

Fyll ut bestilling / spørsmål

 

 

 

Kontakt informasjon:

 

 

Antiskli Norge AS

Laskengrenda 46

3221 Sandefjord

Telefon:  

Faks: 

Mob:

Web:

E-post:

 

 

 

33 21 13 80

33 21 13 81

90 16 79 99

www.antiskli.no

info@antiskli.no

 

 

 

 

 

 

Salg

Salg@antiskli.no

 

 

Informasjon

info@antiskli.no

 

 

Jon Bergstrøm

jon@antiskli.no

Sikkerhets konsulent

901 67 999

Fred Øyvind Hansen

fred@antiskli.no

Sikkerhets konsulent

470 22 617

Arild Bergstrøm

arild@antiskli.no

Vilde Hansen

vilde@antiskli.no

Kundekontakt

 

Bente Bergstrøm

bente@antiskli.no

Renholdsleder

 

 

 

 

Vi har sikkerhets konsulenter som kjører rundt i Norge for å måle sklisikring på gulv i forhold til Norske krav. 

 

Ta kontakt hvis du ønsker gratis og uforbeholdent test av ditt gulv. 

Copyright ® 2003 Antiskli Norge AS  
Antiskli Norge AS Sklisikring av gulv og emballasje